Oferta współpracy

Szanowni Państwo, Rodzice,


Zapraszamy do współpracy firmy, placówki, ośrodki, których klientami są przyszłe mamy   i rodzice dzieci w wieku 0+ do około 12 lat.
Oferujemy wybór formy publikacji, najbardziej odpowiadający Państwa potrzebom – może to być informacja o produktach, zaproszenie, artykuł, komunikat, lub inne Państwa materiały zgodne z profilem portalu.

Zachęcamy do zostania Fundatorem nagród w naszych konkursach.

W celu poznania szczegółów proszę pisać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.


Studenci,

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych zdobyciem doświadczenia podczas praktyki w portalu parentingowym. Jeżeli jesteś studentką/studentem kierunków humanistycznych – dziennikarstwa, pedagogiki, psychologii lub kierunków pokrewnych zapraszamy do odbycia miesięcznych bezpłatnych praktyk.

CV proszę przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.


 Pedagodzy,

Jesteśmy otwartym, rozwijającym się serwisem  - chętnie udostępnimy nasze strony specjalistom -  psychologom, pedagogom, osobom związanym zawodowo z dziećmi. Oferujemy stałą współpracę i promocję tego, czym zajmujesz się zawodowo.

CV wraz z propozycjami tematów artykułów prosimy wysyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Redakcja

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce prywatnościAkceptuję